Підбір окулярів для зору

Підбір окулярів для зору
5 23

Хвороби очей значно знижують якість життя. Для людей з короткозорістю без використання оптики водіння автомобіля стає небезпечним, а ті, хто страждає далекозорістю, не зможуть нормально працювати за комп'ютером. У разі таких проблем виникає питання правильного підбору окуляр для зору.

Правильно підібрані окуляри вирішують низку проблем: коригують зір, покращують якість життя людини. Також, на сьогоднішній день існує велика різноманітність стильних оправ та лінз, які гармонійно впишуться у Ваш образ.

Види окулярів

Окуляри для корекції зору підбираються залежно від діагнозу. Так, при астигматизмі вибирають оптику з торичних або циліндричних лінз; при далекозорості/близорукості - з монофокальними; при віковій далекозорості - з мультифокальними або прогресивними лінзами.

Також, лінзи в окулярах для зору бувають:

 • тонуючими – вони надійно захищають очі від сонячних променів, можуть бути постійними або фотохромними. Їх використовують у сонцезахисних окулярах для зору;
 • гідрофобні відштовхують пил та воду;
 • "анти подряпини" покриття захищає лінзи від механічних пошкоджень;
 • анти відблиск відмінний варіант окулярів для нічного водіння та роботи за комп'ютером.

При виборі окуляр також важлива оправа. Вона має комфортно сидіти, не здавлювати череп, інакше це може стати причиною головного болю. Оправа може бути виконана з таких матеріалів, як пластик, метал, кістки та тканини тварин.

Також при виборі окулярів важлива форма оправи. Вона повинна гармонійно вписуватися у Ваш імідж, роблячи окуляри не лише вирішенням проблем із зором, а й стильним аксесуаром. Так, наприклад, вже багато років форми оправи "котяче око" і "метелик" залишаються популярними та актуальними в жіночих окулярах для зору. Вони підходять практично під будь-який тип обличчя, надають образу вишуканості, витонченості та жіночності.

Серед чоловічих моделей завжди актуальними та популярними залишаються моделі з квадратною, круглою металевою та “авіатор” оправою. Вони не тільки добре справляються з функцією корекції зору, а й гармонійно доповнюють стильний чоловічий образ.

При виборі оправи важливе значення має форма голови, кольоротип. Найуніверсальнішою формою обличчя вважається овальна. Їй підходить абсолютно будь-яка оправа. Для круглих лиць відмінним варіантом окулярів стануть “авіатори”, “котячий погляд” та “метелик” з вузьким переніссям. "Оверсайз" будуть добре виглядати на прямокутних обличчях.Серцеподібному обличчю підійдуть невеликі розміри оправ круглої форми.

Як відбувається підбір окулярів у клініці “Оптика 1.0”?

Перед тим, як виписати рецепт на окуляри, лікар-офтальмолог проводить діагностику зору. У нашій компанії працюють лише висококваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом. Ми проводимо ретельну діагностику Ваших очей за всіма параметрами за допомогою високоточного сучасного обладнання.

Після чого наші фахівці допоможуть підібрати окуляри, які не лише скоригують Ваш зір, а й стануть стильним модним аксесуаром. У найкоротший термін "Оптика 1.0" виготовить окуляри під Ваше індивідуальне замовлення.

У нас широкий вибір товарів для очей світових та вітчизняних брендів, у тому числі оправ та лінз для окулярів. В “Оптику 1.0” Ви можете купити окуляри не тільки для корекції зору, але й сонцезахисні від відомих виробників, таких як Ray-Ban, VOGUE, Furla та інші.


Послуга Ціна
Підбір окулярів з прогресивними лінзами 200 грн
Консультація щодо окулярів 100 грн

Уточнюйте наявність послуг у Вашому місті
200 В наличии

Щоб виписати рецепт на окуляри окуліст протягом 20-30 хвилин проводить діагностику очей, зору вимірює відстань між зіницями і т.д. Нерідко перед цим лікар призначає пацієнтові процедуру циклоплегії (закопування спеціальних крапель) для розширення зіниць.

Процедура підбору окулярів включає:

 • вивчення історії хвороби пацієнта, розмова з ним,
 • перевірка гостроти зору,
 • комп'ютерні обстеження,
 • вимірювання відстані між зіницями,
 • перевірка бінокулярного зору,
 • циклоплегію,
 • консультація офтальмолога та рецепт на окуляри.

Коли після перевірки зору Вам виписують рецепт на окуляри, залежно від їхнього призначення та згідно з рекомендаціями лікаря в них потрібно ходити постійно або періодично. Окуляри, як засіб для корекції зору, забезпечують всі умови для правильної роботи зорового апарату, знижують навантаження з очей та стомлюваність, скарги на головний біль або зоровий дискомфорт у пацієнта.