Лікування катаракти

Катаракта – захворювання очей, що проявляється частковим або повним помутнінням кришталика ока. Сьогодні катаракта є головною причиною втрати зору у людей похилого віку, проте це захворювання може розвинутись у будь-якому віці. Саме тому дуже важливо його вчасно виявити та почати лікування. Єдиним способом лікування є заміна природного кришталика на штучний (інтраокулярна лінза – ІОЛ).

Сумський Центр Зору мережі «Оптика 1.0» надає можливість безболісно, ​​швидко, програмовано точно та з мінімальним ризиком ускладнень замінити кришталик. Технічна сторона базується на комбінації ультрасучасних апаратів CENTURION та Argos виробництва Alcon, а професіоналізм - на роботі висококласних спеціалістів, найкращих мікрохірургів України.

Чому варто проводити лікування катаракти у “Оптика 1.0”?

Безболезненно
Мінімізація ризику ускладнень
операція проста і не потребує періоду відновлення
Быстро
Швидко
перебування в операційній до 10 хвилин
Безболезненно
Результативно
встановлюються всі типи ІОЛ, у тому числі астигматичні та мультифокальні
Профессиональная диагностика
Сучасна діагностика
єдиний у Сумах апарат останнього покоління Argos, завдання якого – контролювати внутрішньоочний тиск у процесі операції
Профессионально
Професійно
операцію проводять фахівці, провідні мікрохірурги України
Интраокулярные линзы
Інтраокулярні лінзи
встановлюються всі типи ІОЛ, у тому числі астигматичні та мультифокальні

Єдині в Сумській області новітні офтальмологічні та діагностичні апарати CENTURION, завдання якого – проведення операції з видалення кришталика та імплантації нового під контролем внутрішньоочного тиску (захист від ускладнень пов'язаних з операціями, що проводяться іншими пристроями при технологічно для них необхідним підвищенням тиску) та Argos, функції якого – точно розрахувати ІОЛ та передати ці дані на Centurion (гарантія правильної установки найскладніших ІОЛ).

Причини появи катаракти:

После лазерной коррекции зрения
  • вікові зміни (після 40 ймовірність захворювання зростає з кожним роком);
  • травми та запальні захворювання очей;
  • супутні захворювання (цукровий діабет, ревматизм, артрит тощо);
  • генетична схильність;
  • відмова від сонцезахисних окулярів за умов щорічного зростання сонячної активності (або використання неякісних лінз);
  • незбалансоване харчування та малорухливий спосіб життя.

Симптоми катаракти:

Погіршення зору
наявні ознаки суттєвого погіршення зору (нечіткість на різних відстанях, потреба в регулярній зміні оптичної сили окулярів або контактних лінз та неможливість досягти за їх допомогою стандартних показників гостроти зору)
Зміна кольору зіниці
може придбати білуватий, сіруватий або жовтуватий відтінок
Мутність зору
він стає розпливчастим і каламутним (відчуттям, немов «туман» перед очима)
Чутливість до світла
підвищується чутливість очей до світла (в похмуру погоду зір стає кращим і предмети видно краще)

Задати питання офтальмологу

Якщо ви помітили прояв хоч одного з цих симптомів у себе чи у ваших рідних, це важлива причина звернутися за консультацією до офтальмолога.

Катаракта – ннеоборотний процес, тому повернути кришталику прозорість за допомогою медикаментозного лікування, підбору вітамінів, біологічно активних добавок, фізіотерапевтичних процедур, окулярів від катаракти та інших пристосувань неможливо.

Позбутися катаракти можна лише хірургічним способом. Передові ефективні методики Центру Зору мережі «Оптика 1.0» дозволяють проводити лікування помутнілого кришталика максимально швидко і безпечно.

Лікування катаракти у Центрі Зору мережі “Оптика 1.0”

Метод лікування катаракти — ультразвукова факоемульсифікація

При даному методі кришталик розм’якшується до стану «емульсія», яку видаляють через крихітний прокол. Через нього ж вводиться штучний еластичний кришталик. Операція виконується амбулаторно, при місцевій анестезії, без накладання швів.

Як відбувається операція з видалення катаракти?

Рішення про операцію приймається лише після ретельного обстеження та на основі рекомендацій лікаря-офтальмохірурга. Ми складемо індивідуальну схему лікування, що підійде саме Вам.

У нашій клініці видалення катаракти здійснюється за допомогою апарату останнього покоління CENTURION, який забезпечує контроль над внутрішньоочним тиском під час операції. Крім цього, використовуємо інноваційний оптичний біометр ARGOS, який забезпечує високу точність та швидкість вимірювань, надійність планування операції, прогнозований результат.

Використання мікрохірургічної техніки, ультразвуку, лазера та інших оперативних методів лікування катаракти – це можливість відновити зір без потреби залишатися в постільному режимі. Відразу після операції пацієнт може бути виписаний додому під амбулаторним наглядом офтальмолога. Операції проводяться у сучасних операційних кімнатах. Обов'язковий післяопераційний професійний лікарський супровід БЕЗ ДОДАТКОВОЇ ОПЛАТИ!

Ми проведемо повну діагностику зору, підберемо найефективніше лікування.

О команде

Про команду

Оперує Євтушенко Андрій Сергійович - кандидат медичних наук, лікар офтальмолог вищої категорії, член европейського та американського товариств катарактальних та вітреоретинальних хірургів. Провів більше 25000 операцій з відновлення зору.

Особливу увагу слід приділити хірургічній бригаді, яка складається з висококласних спеціалістів-офтальмологів та вітреоретинальних хірургів. Усі операції з видалення катаракти відбуваються у спеціалізованому операційному приміщенні Центру Зору мережі «Оптика 1.0». Операційний кабінет оснащений найсучаснішим медичним обладнанням, має якісну систему вентиляції та гарантує повну стерильність.

Вартість лікування катаракти у Сумах

ПослугаЦіна
Штучна лінза виробництва ALCON AcrySof®от 17 000 грн
Штучна лінза виробництва ALCON AcrySof PanOptixот 53 000 грн
Штучна лінза виробництва HOYAот 21 000 грн.

Записатися на прийом

Відгуки пацієнтів

Современный медицинский центр с новейшим оборудованием, приятными и внимательными администраторами. Спасибо за эффективное оперативное лечение катаракты моей бабушки. Всем советую, лучше не найдете!!!
Павел Слабко
Центр Зрения однозначно рекомендую! Так как сама обслуживаюсь в этом мед.центре более 15 лет. Врачи грамотные и проф. своего дела, техническое оборудование на высшем уровне. Весь медицинский персонал очень вежлив и доброжелателен. В любой ситуации помогут! Очень ценят своих клиентов.
Ирина Савченко
Обратилась в клинику с проблемой ухудшения зрения при работе за компьютером, оказалось что ранняя диагностика проблем с кристалликом творит чудеса. Спасибо Михаилу Ивановичу за лечение начальной стадии катаракты.
Марина Варамей

Вибирайте зручну адресу та записуйтесь на прийом