Продукція бренда Sauflon

Фільтри

Компанія Sauflon була заснована у 1985 році у Великій Британії. На сьогоднішній день бренд займається реалізацією та виробництвом контактних лінз та доглядових засобів до них.

На сьогоднішній день британська компанія Sauflon входить до трійки лідерів серед виробників фармацевтичних препаратів для очей. Засоби для догляду за контактними лінзами та самі мкл від Sauflon люблять за їхню якість та комфорт.

Основні характеристики продукції бренду Sauflon

Сауфлон займається виробництвом силікону гідрогелевих лінз нового покоління. Основна особливість мкл від британського виробника в тому, що серед усіх силікону гідрогелевих лінз мають найвищий рівень вмісту вологи - 58%. Оскільки силікон гідрогель має високий рівень повітря прохідності, контактні лінзи від Sauflon дихають.

Розчин Synergi дуже люблять за його якість. Це засіб для догляду за силіконом гідрогелевими, гідрогелевими та іншими м'якими контактними лінзами. До складу антибактеріального контейнера входять іони срібла, завдяки чому на стінках не виникає біоплівки. Також, в арсеналі Sauflon є такі лінійки доглядових засобів для МКЛ, як CyClean, All In One Light, One Step Peroxide, Sauflon 7.

Контактні лінзи від Sauflon

В "Оптику 1.0" контактні лінзи від британського виробника Sauflon представлені лінійкою ClearLux. ClearLux - це лінійка силікону гідрогелевих лінз одноденного користування. Особлива технологія AquaGen дозволяє утримувати вологу протягом тривалого часу. Також, лінзи для зору ClearLux мають найвищий рівень вмісту вологи серед усіх мкл - 58%. Силікон гідрогель робить їх дихаючими, рівень повітря прохідності - 86 Dk/t. Завдяки сферичному дизайну гострота, чіткість та контрастність зору зберігаються протягом усього періоду користування. Також контактні лінзи ClearLux від Sauflon стійкі до білкових відкладень, мають низький рівень пружності. Все це робить їх комфортними та ефективними в процесі користування.

Переваги одноденних контактних лінз у зручності користування, такі лінзи не потребують додаткового та регулярного догляду.

Де замовити продукцію від британського виробника Sauflon?

“Оптика 1.0” вже багато років займається реалізацією офтальмологічної продукції, зокрема м'якими контактними лінзами. У нас широкий асортимент контактних лінз з уф-фільтрами і без перевірених брендів, у тому числі від виробника Sauflon. Всі товари для очей “Оптика 1.0” мають сертифікати якості. Асортименти нашої компанії постійно оновлюється. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, це допоможе придбати потрібний офтальмологічний продукт за вигідною ціною.

Перед покупкою контактних лінз від британського бренду Sauflon рекомендуємо проконсультуватися з лікарем-офтальмологом. Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я.