Продукція бренда Menicon

У даній категорії немає товарів.

У 1951 році Кієїті Танака розробляє перші японські контактні лінзи, з 1952 року в Японії починається ера контактних лінз. Адже контактні лінзи зручніші у користуванні та естетичніші, ніж окуляри для зору. Перші японські контактні лінзи розробляються на базі науково - дослідного інституту контактних лінз “Nippon”. І лише з 1967 року Menicon починає своє існування як окремий бренд. На світовий ринок японський виробник вийшов 1977 року. Menicon швидко завоював всесвітнє кохання своїх споживачів через високу якість продукції.

На сьогоднішній день це найпопулярніша японська компанія з виробництва офтальмологічної продукції у світі. Особливість компанії Menicon у тому, що на сьогоднішній день вона залишається єдиним брендом, що спеціалізується на всіх етапах та сферах виробництва контактних лінз.

Основні характеристики продукції Menicon

Особлива технологія MeniSilk робить їх дихаючими. Завдяки силікону гідрогелю, рівень повітря прохідності японських контактних лінз має дуже високі показники - 161 Dk/t. Також унікальна технологія лінз Menicon дозволяє їм добре зволожувати очі, що робить їх максимально комфортними в користуванні. Рівень вологи у контактних лінзах – 40%.

Японські контактні лінзи Miru від Menicon, завдяки унікальній технології Nanogloss, не схильні до виникнення білкових відкладень, стійкі до бактерій, мають над гладку поверхню і добре змочуються.

Асортимент товарів

На сьогоднішній день в Україні найпопулярнішою лінійкою контактних лінз від японського виробника Menicon є Miru 1 Month Menicon. Це лінійка силікон гідрогелевих контактних лінз місячного користування. До складу лінійки наданої на сайті «Оптика 1.0» входять:

Крім контактних лінз місячного користування, у своєму асортименті японський бренд має одноденні лінзи та доглядові засоби для них.

Де придбати контактні лінзи Mira від Menicon?

У “Оптика 1.0” широкий вибір контактних лінз перевірених брендів, у тому числі й лінз Міру японського виробництва від Menicon. Крім лінз, у нас можна придбати іншу офтальмологічну продукцію. Всі товари "Оптика 1.0" мають сертифікати якості. Асортимент нашого сайту постійно оновлюється. Слідкуйте за новинками у “Оптика 1.0”, це допоможе Вам придбати потрібний товар для очей за вигідною ціною.

Перед покупкою контактних лінз Mira від Menicon радимо проконсультуватися у лікаря – офтальмолога. Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я.