Продукція бренда Johnson and Johnson

У даній категорії немає товарів.

У 70-х роках минулого століття компанія Johnson&Johnson викупила Frontier, які займалися розробкою гідрогелевих лінз. Пізніше її перейменували на VISTACON. Це злиття вплинуло на продуктивність компанії, збільшило її обороти. У 1987 році розпочався випуск гідрогелевих контактних лінз ACUVUE. Лінзи Джонсонс та Джонсонс ACUVUE цінують за якість та комфорт і сьогодні.  Лінійки офтальмологічної продукції Джонсон та Джонсон постійно розширюються та покращуються. Також компанія займається виробництвом доглядових товарів, медичного обладнання та препаратів для очей.

Johnson&Johnosons - турбота про якість

 Лінзи ACUVUE Oasys від Johnson&Johnson Vision Care мають відмінні зволожуючі властивості. За рахунок гідрогелю у складі, є лінзами, що дихають.

Також у складі Acuvue Oasys є ультрафіолетові фільтри підгруп А та В, які надійно захищають очі від сонячної радіації.

 Крім цього, у цій лінійці є лінзи при астигматизмі. Всі лінзи виконані за унікальною технологією HYDRACLEAR PLUS, завдяки чому вони зручні в носінні.

Де замовити продукцію Джонсон та Джонсон?

В “Оптиці 1.0” широкий вибір офтальмологічної продукції світових та вітчизняних брендів, зокрема Джонсон та Джонсон. Всі товари, що реалізуються, мають сертифікати якості. Асортимент "Оптики 1.0" постійно оновлюється. Слідкуйте за новинками на нашому сайті. У нас можна придбати лінзи від Джонсон та Джонсон за вигідною ціною.

Перед покупкою рекомендуємо проконсультуватися з лікарем-офтальмологом.