Металеві оправи

Фільтри

Оправи для окулярів

Сучасні окуляри – це не тільки засіб для корекції зору, а й стильний аксесуар. Завдяки широкому розмаїттю форм та матеріалів оправ, вони можуть доповнити та прикрасити Ваш образ.

Так, залежно від матеріалу оправи бувають:

Металеві оправи для окулярів відрізняються від конструкцій з інших матеріалів лаконічним дизайном. Тому їх частіше вибирають прихильники класичного стилю.

Основні характеристики металевих оправ для окулярів

Металеві оправи для окулярів виготовлені зі сплавів титану, нікелю, міді, алюмінію чи сталі. Для людей схильних до алергічних реакцій конструкції виготовляють із безпечних сплавів. Завдяки властивостям даних металів, вони зносостійкі та міцні.

Через те, що питома вага металу вища за пластик або дерево, металеві оправи прийнято вважати важкими. Однак, сучасні моделі окулярів у тонкій металевій оправі або з сплавів, що містять титан, досить легкі і комфортні у використанні. Також, більшість конструкцій мають покриті пластиком або каучуком завушники. Завдяки цьому, не виникає дискомфорту на вухах та скронях.

Перевага металевих оправ окулярів над пластиковими або дерев'яними в тому, що у разі поломки вони з більшою ймовірністю піддаються ремонту. До недоліків оправ з металів можна віднести їхню високу теплопровідність, внаслідок чого в холодну пору року може виникнути дискомфорт при контакті частин оправи зі шкірою обличчя, а також значна кількість місць зварювання деталей.

Більшість моделей окулярів із металу мають тонкі обідки. Сучасні технології дозволяють покривати оправи кольоровим напиленням, інкрустувати їх пластиком, деревом або дорогоцінними матеріалами. Їх особливістю є те, що вони складаються з 3 вузлів (2 завушників та «переносиці») і в них можна виготовити теоретично будь-яку форму лінз.

Безумовною гордістю мережі «Оптика 1.0» є співпраця зі всесвітньо відомим австрійським виробником оправ Silhouette. Оправи Силует виготовляють виключно в Австрії, в більшості це оправи без обідка, з високоякісними титановими складовими частинами і безгвинтовими елементами кріплення лінз в оправі.

В “Оптиці 1.0” величезний вибір високоякісних оправ найвідоміших виробників та популярних брендів. Зокрема, тут Ви можете знайти оправи Ray Ban, Armani, Dior, Pierre Cardin, Vogue, Furla, Trussardi, Guess, Bvlgary, Bluemarine, Max Mara, Prada, Morel, Jaguar, Davidoff, Ana Hickman, Solana та безлічі інших брендів. Посадку всіх оправ на обличчі Ви можете відрегулювати за допомогою консультантів мережі на етапі примірки.

Окуляри із металу підходять не для всіх рецептів. У такі оправи важко вставити товсті лінзи. Оскільки металеві обідки зазвичай тонкі, то в поєднанні з товстими лінзами вони будуть виглядати не гармонійно.

Купити металеву оправу в “Оптиці 1.0”

"Оптика 1.0" вже понад 25 років займається продажем якісних оптичних товарів та наданням відповідних послуг, у тому числі ремонт окулярів. У нас Ви можете підібрати та купити оправу для іміджевих окулярів. У “Оптика 1.0” широкий вибір жіночих та чоловічих оправ численних форм та дизайнів.

Підбирати окуляри для зору потрібно за допомогою спеціалістів. Наша компанія надає такі послуги. Ми маємо повний цикл створення окулярів, починаючи від огляду клієнта лікарем або оптометристом і закінчуючи їх виготовленням з оправ та лінз. Проста система знижок допоможе Вам отримати задоволення від вибору та зробити його вигідним. Пам'ятайте, що зір є безцінним органом почуттів, а самодіагностика та самолікування є небезпечним для Вашого здоров'я!