ЯК ПРАВИЛЬНО ПРОТИСТОЯТИ ПОЧАТКУ ЗАХВОРЮВАНЬ ОЧЕЙ

08.07.2020

Головне, що необхідно пам'ятати щодо зору вашої дитини: всі захворювання очей важливо виявляти на ранніх стадіях. Для цієї мети передбачені регулярні візити до дитячого окуліста.

За даними Американської оптометричної асоціації, перше всебічне обстеження бажано пройти не пізніше 6-ти місячного віку. Якщо у вашої дитини не зафіксовано ніяких зорових аномалій, це ще не привід забути про окуліста. Починаючи з трирічного віку (а то і раніше), слід знову зустрітися з дитячим офтальмологом. А потім фахівці рекомендують зробити це перед початком шкільного життя, коли дитині виповниться 5-6 років.

Навчання в школі – період пікових зорових навантажень. Якщо до цього часу у школяра з'явилися проблеми з корекцією зору (він змушений носити окуляри або лінзи), відвідування офтальмолога потрібно проводити не рідше одного разу на рік і частіше.

На які особливості поведінки слід звернути увагу в бесіді з доктором?

  • Часте протирання очей
  • Надмірне миготіння
  • Нездатність довго утримувати погляд на об'єкті
  • Труднощі при використанні засобів корекції
  • Сімейна історія проблем із зором (наявність у родичів косоокості, амбліопії, короткозорості, різних захворювань очей та ін.) 

Не дозволяйте поганому зору негативно впливати на долю вашої дитини. У Сумах та області ви можете звернутися до висококваліфікованих фахівців мережі «Оптика 1.0».

За матеріалами сайту АОА

40000, Україна, Сумська, Суми, вулиця Казацкий Вал 2
Телефон: +38(099) 359-35-36