Продукція бренда Avizor

Фільтри

Avizor - це іспанська компанія, яка займається виробництвом та реалізацією засобів для догляду за контактними лінзами та очима. Головний офіс бренду знаходиться у Мадриді. На сьогоднішній день Avizor займає лідируючі позиції у сфері реалізації продуктів для очищення та догляду за всіма видами контактних лінз, а також очима.

Трохи історії бренду

У 70-х роках минулого століття Avizor розпочала своє існування на базі фармацевтичної компанії. Пізніше, 1981 року, бренд розпочинає незалежне виробництво офтальмологічної продукції, тим самим збільшуючи обсяг експорту своїх товарів.

Асортимент виробництва компанії зростає, разом з його попитом. Avizor стає інвестором наукової-дослідницької бази. Avizor International одними з перших почали використовувати у виробництві мікробіологічні ферменти. В 1985 році починається виробництво багатофункціональних розчинів для лінз All-in-One Classic Launch. До складу яких входять загальновідомі та безпечні компоненти.

У 1991 році компанія випускає унікальну одноступінчасту пероксидну систему у вигляді шипучих таблеток – One Step Peroxide. Особливість такого засобу для очищення лінз у тому, що, на відміну від пероксидних систем своїх конкурентів, він має більш безпечний склад. При цьому препарат анітрохи не поступається своїм конкурентам ефективності.

Обороти продукції Avizor знову збільшуються. Станом на 1999 рік, компанія експортує свої товари до більш ніж 40 країн. Продукти Avizor особливо популярними стають у країнах Європейського Союзу.

У 2000 році компанія випускає в лінійці мультифункціональних розчинів All-in-One Plus засіб із системою глибокого очищення для м'яких контактних лінз. Препарат унікальний своїми властивостями видаляти білкові відкладення. Також, завдяки розчину, лінзи більше не потребували механічного очищення.

У 2013 році компанія змінює свій імідж та логотип, але мета бренду залишається незмінною - випуск високоякісної продукції з ефективним очищенням. На сьогоднішній день Avizor International це лідер у галузі виробництва засобів для очищення та догляду за всіма видами лінз та очима. Товари бренду мають сертифікати якості ISO 9001 (EN 46001).

Асортимент продукції Avizor

Avizor займається виробництвом рідин для лінз та доглядовими засобами для очей. Найпопулярніші лінійки виробника:

Купити продукти Avizor в “Оптиці 1.0”

Оптика 1.0 – це компанія, яка багато років займається реалізацією товарів та послуг у сфері офтальмології по Україні. У нас Ви можете замовити зволожуючі краплі для очей компанії Avizor та не тільки за вигідною ціною. Ми маємо широкий асортимент товарів для очей тільки перевірених світових та вітчизняних брендів, який регулярно оновлюється.

Слідкуйте за новинками на нашому сайті, це допоможе придбати офтальмологічну продукцію за вигідною ціною. Компанія "Оптика 1.0" піклується не тільки про якість товарів, що реалізуються, але і обслуговування. Ми з любов'ю ставимося до справи, тому для постійних клієнтів у нас діють спеціальні дисконтні системи. Перед покупкою товарів для очей рекомендуємо проконсультуватися з лікарем-офтальмологом. Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я.