Лазерна корекція зору

Лазерна корекція зору дозволяє побачити світ таким, який він є, і назавжди відмовитися від незручних окулярів та контактних лінз, які вирішують проблему лише тимчасово та значно обмежують наше життя.

У Центрі Зору мережі «Оптика 1.0» можна зробити лазерну корекцію зору сучасними безпечними методиками LASIK, LASEK та SUPERLASIK (персоніфікований LASIK), Stream Light (безконтактний метод), Contura, Topo-G, Wave Front Optimized. Використання цих методик дає можливість повернути високий зір із мінімальним періодом відновлення.

Операцію проводить один із засновників напряму лазерної корекції зору в Україні, кандидат медичних наук, офтальмохірург вищої категорії Віктор Красуцький.

Переваги лазерної корекції у Центрі Зору “Оптика 1.0”

Безболезненно
Безболісно
мінімальний дискомфорт та короткі терміни відновлення
Быстро
Швидко
мінімальне перебування у клініці (від 10-15 хвилин)
Профессионально
Професійно
оперує Віктор Красуцький – один із найкращих в Україні офтальмохірургів
Безопасные методы
Безпечні методи
з формуванням клаптя і без, безконтактна Stream Light
Результативно
Результативно
стійкий та прогнозований ефект від корекції зору
Профессиональная диагностика
Професійна діагностика
новітнє діагностичне та хірургічне обладнання виробництва Alcon, безумовного лідера цього напрямку у світі

Кому потрібна лазерна корекція зору?

После лазерной коррекции зрения
  • людям, які втомилися носити окуляри або використовувати лінзи;
  • тим, хто має проблеми з підбором окулярів або контактних лінз (алергічні реакції, велика різниця гостроти зору, складний астигматизм);
  • тим, хто хоче вести активний спосіб життя: тренуватися, керувати машиною, пірнати та купатися в морі або басейні, йти в далекі походи та не боятися втратити свої окуляри або лінзи.

Чому варто зробити лазерну корекцію зору:

  • щоб відновити високий зір;
  • для життя без обмежень (тренування, спорт, водні процедури, походи чи туризм);
  • щоб отримати професію своєї мрії, яка передбачає добрий зір;
  • щоб перестати переживати про втрату окулярів або лінз;
  • щоб заощадити фінанси на постійних покупках оправ та лінз;
  • щоб позбавитися незручностей, пов'язаних з носінням лінз або окулярів.
После лазерной коррекции зрения

Показання щодо операції лазерної корекції зору:

Бажання вирішити проблеми із зором (далекозорість, короткозорість, астигматизм чи різновид)
Вік від 18 до 45 років
Відсутність очних захворювань та патологічних змін сітківки та рогівки, а також кардіостимуляторів та вагітності
Необхідність працювати в умовах, коли носіння окулярів або лінз може спричинити порушення техніки безпеки або призвести до травм

Записатися на первинний прийом

Безумовно, «лазерна корекція зору» - це важливий крок, але з чого почати? Насамперед, необхідно записатися на первинний прийом у Центр Зору мережі «Оптика 1.0». Наші лікарі проаналізують стан вашого здоров'я та параметри зору, а після цього складуть оптимальний план лікування.

Лазерна корекція зору у центрі зору “Оптика 1.0”

При проведенні процедури лазерної корекції зору ми використовуємо найсучасніші технології та обладнання: апарат Alcon EX 500 та мікрокератом Moria (Франція). Операції проводяться безпечними методами Stream Light, LASEK, LASIK та персоніфікований LASIK, технологія Custom Q, Topo-G, Contura.

1. StreamLight
Це найсучасніша методика поверхневих лазерних корекцій. Особливістю є те, що захисний шар рогівки - епітелій видаляється не хірургічним шляхом, а лазерним. Тому ця методика має альтернативну назву безконтактна або роботизована. На сьогоднішній день вона є найкомфортнішою для пацієнта і малоінвазивною.

2. LASEK
Зміщення поверхневих шарів рогівки при LASEK відбувається за рахунок механічного і хімічного впливу. Важливим моментом даного методу є збереження епітелію, який по закінченню корекції повертається назад на вже змінену поверхню рогівки. Це дає змогу пришвидшити реабілітацію пацієнта та зменшити інтенсивність дискомфорту у пацієнта до декількох днів.
Останнім часом  техніка LASEK застосовується за певними медичними показами.

3. LASIK
Методика LASIK стала альтернативною методам StreamLight і LASEK. Особливістю даного методу є те, що за допомогою спеціального прилада - мікрокератома, створюється рогівковий лоскут, що по закінченню корекції повертається на місце. Це дає змогу значно скоротити післяопераційний період і практично на наступний день повертатися до звичного способу життя.

4. Технологія Custom Q
Оптичні характеристики рогівки кожного пацієнта мають свої особливості. Немає рогівок, які б мали ідеальні рефракційні показники. На даний час вже існують високоточні прилади, які називаються кератотопографи та аберометри, які дозволяють проаналізувати ці особливості і за допомогою високоточних лазерних програм оптимізувати оптичні середовища ока, максимально усунувши різного виду відхилення. Вони дозволяють виправити існуючі у пацієнта аберації низьких і високих порядків. Це значно підвищує якість зорового життя пацієнта.

5. TOPO-G
Даний метод є оптимальний у пацієнтів з певними відхиленнями рогівки. Тому часто застосовується у випадках після травматичних і післязапальних її змін.

6. Contura
Один з найсучасніших методів ЛК, який дає змогу отримати максимально високу якість зорового життя. А саме:  високу гостроту зору, максимальну контрастність, мінімальні світлорозсіювання та інші негативні оптичні феномени.

Про команду

Про команду

З першого дня звернення до нас у клініку, з вами працюватимуть професіонали – висококласні фахівці офтальмологи та рефракційні хірурги. Операцію проводить один зі співзасновників напряму лазерної корекції зору в Україні - Віктор Красуцький.

За плечима Віктора Красуцького – тисячі успішних операцій із використанням ультра сучасних, безболісних підходів.

Усі операції лазерної корекції зору відбуваються у спеціалізованому операційному приміщенні Центру Зору мережі «Оптика 1.0». Операційний кабінет оснащений найсучаснішим медичним обладнанням, має сучасну систему вентиляції та гарантує повну стерильність.

Вартість лазерної корекції зору у Сумах

ПослугаЦіна
Безконтактна лазерна корекція Srteam Light19 500 грн
Докорекція (2 етап), якщо 1 етап виконано в інших клініках20 500 грн
Оптимізована Opti LASEK17 500 грн
Оптимізована Opti LASIK19 500 грн
Оптимізована Opti LASIK з тонким клаптем рогівки trin Flap17 500 грн
Персоніфікована Custom Q LASEK17 500 грн
Персоніфікована Custom Q LASIK19 500 грн
Персоніфікована Custom Q LASIK з тонким клаптем рогівки trin Flap19 500 грн
Персоніфікована асферична Custom Q Contoura22 000 грн
Топографічна Topography Guided19 000 грн
Фоторефракційна кератектомія PRK11 900 грн

Записатися на первинний прийом лазерної корекції зору

Відгуки пацієнтів

Классно, что теперь не надо ехать в Киев или Харьков, чтобы сделать лазерную коррекцию, ведь в Сумах ее проводит один из лучших врачей Украины. Спасибо большое Виктору Иосифовичу за осуществление моей мечты – видеть без очков!
Марина В.
Долго решался на лазерную коррекцию, вроде все устраивало с очками. Но, решился и не пожалел ни разу! Спасибо всему коллективу центра за профессиональную работу.
Андрей Собко
Мечтала о лазерной коррекции с детств и выполнила свою мечту. Обращайтесь в клинику и получите возможность видеть без любых ограничений.
Валерия Малько

Вибирайте зручну адресу та записуйтесь на прийом