Ортокератологія

Ортокератологія
5 23

В очах, які погано бачать в далечінь, світло фокусується перед сітківкою, що робить зображення далеких об'єктів нечітким.

Коли одягаються окуляри або денні контактні лінзи, світло фокусується на сітківці. Таким чином, Ви бачите чітке зображення.

Сьогодні нічні лінзи Парагон дають нову можливість пацієнту з короткозорістю поліпшити зір без окулярів, денних лінз і без операції!

Нічні лінзи Парагон коригують короткозорість без астигматизму і з астигматизмом шляхом дозованої і безпечної зміни форми поверхні рогівки в той час, поки Ви спите.

Тому вони отримали другу назву –  рефракційна терапія рогівки.

Коли Ви знімаєте лінзи вранці, «виправлена» рогівка дасть можливість світлу фокусуватися на сітківці. Таким чином, Ви отримуєте чітке зображення і природний зір в час всього вашого неспання.

І ще, якщо Ви прокинетеся й встанете посеред ночі, лінзи для терапії рефракції дають вам можливість чітко бачити і через лінзи.

Що ж викликає ефект «виправлення» оптичної сили рогівки?

Лінзи Парагон мають спеціальну форму внутрішньої поверхні. При одяганні на око така лінза перерозподіляє сльозу, створюючи мікрокапілярні сили, які м'яко і дозовано впливають на поверхневі клітини рогівки. За кілька годин, поки Ви спите, поверхня рогівки незначно змінює свій профіль на точно задану величину.

Процес зміни поверхні рогівки тимчасовий, оскільки епітелій весь час оновлюється, тому і ефект терапії рефракції зберігається від 24 до 48 годин. Постійне нічне використання нічних лінз дозволяє підтримувати ефект корекції короткозорості.


Уточнюйте наявність послуг у Вашому місті