Лазерне лікування сітківки (лазерна коагуляція сітківки) – це процедура, при якій використовується лазерний промінь для корекції проблем із зором, пов'язаних із ураженням сітківки.
Цю процедуру можуть використовувати для лікування різних захворювань, таких як:
- діабетична ретинопатія,
- глаукома,
- відшарування сітківки,
- інші захворювання, які можуть призвести до втрати зору.
Лазерне лікування сітківки проводиться лікарем-офтальмологом і може бути виконане як самостійною процедурою, так і в комбінації з іншими методами лікування.
Як проходить лазерне лікування сітківки ока?
Процедура зазвичай виконується в кабінеті офтальмолога та займає від 10 до 30 хвилин залежно від складності захворювання та його ступеня.
Під час проведення процедури використовується місцева анестезія для зменшення дискомфорту і больових відчуттів. Лікар використовує спеціальне лазерне обладнання для спрямування високоенергетичного лазерного променя на уражені ділянки ретини. Це дозволяє йому закрити пошкоджені ділянки або витоку крові судини, зменшити набряк та запобігти подальшому розвитку захворювання, сприяє зміцненню сітківки.
Під час процедури пацієнт може відчувати невелике печіння та дискомфорт. Після процедури пацієнт може відчувати деякий біль та незначний розлад зору, які зазвичай зникають за кілька днів. Після процедури пацієнту рекомендується уникати активних фізичних вправ протягом кількох днів, щоб знизити ризик ускладнень. Пацієнт також повинен дотримуватися всіх рекомендацій офтальмолога щодо догляду за очима після процедури, щоб забезпечити повне відновлення.
Лазерне лікування в Оптиці 1.0
Оптика 1.0 – це один із лідерів серед офтальмологічних центрів в Україні. У нас працюють тільки найкращі фахівці, а всі дослідження та хірургічні втручання проводять на сучасному високоточному обладнанні. Так, лазерну коагуляцію та ППЛК проводять на найкращих лазерних системах виробництва Alcon, Zeiss. Після процедури необхідно через деякий час знову прийти на огляд до лікаря для контролю лікування та відновлення.
Також, у мережі «Оптика 1.0», Ви можете пройти якісну діагностику зору (комп'ютерна, ультразвукова діагностика, вимірювання внутрішньоочного тиску тощо) за допомогою висококваліфікованих лікарів-офтальмолофу підібрати окуляри або лінзи для зору.