Лазерна хірургія (повіки і передній відрізок ока)

Лазерна хірургія (повіки і передній відрізок ока)
5 23

Лазерні методи лікування широко використовують у дерматології та офтальмології для видалення, коагуляції, розтину біологічних тканин, а також для забезпечення нормальної циркуляції крові. Також її часто використовують в естетичних цілях, наприклад при омолодженні шкіри навколо очей (блефаропластика).

При проведенні лікування лазером використовують різні методи:

  • контактний,
  • безконтактний,
  • комбінований.

Показання можуть бути різними. (Наприклад, поява новоутворень, а також наявність дефектів шкіри у вигляді розацеа, куперозу і т.д.)

Види лазерної хірургії

Умовно лазерну хірургію можна поділити на три основні категорії: блефаропластику, видалення новоутворень та судин.

Лазерне видалення новоутворень навколо очей.

Це ефективна процедура, яка використовує лазерний промінь для видалення родимок, папілом та інших новоутворень, які можуть з'являтися навколо очей. Під час процедури на ділянку навколо очей наноситься місцевий анестетик, який знеболює ділянку.

Потім фахівець використовує лазерний промінь, який прямує на новоутворення, нагріваючи його до точки випаровування. Цей процес видаляє новоутворення без пошкодження навколишньої тканини, що робить процедуру безпечнішою та ефективнішою.

Після процедури пацієнту може бути рекомендовано уникати прямого сонячного світла і використовувати сонцезахисні засоби для захисту шкіри від ультрафіолетових променів.

Лазерне видалення судин.

Лазерне видалення судин навколо шкіри очей - це процедура, яка допомагає позбавитися червоних або фіолетових судинних петель, які часто з'являються навколо очей. Ці судини можуть бути не тільки косметичною проблемою, а й викликати дискомфорт і навіть погіршувати зір, якщо розташовані надто близько до ока. Так, наприклад, лазерна хірургія – це швидке та ефективне лікування досить поширеного захворювання – купероза.

Під час процедури, фахівець використовує лазерне світло, яке проникає у шкіру та призводить до закриття розширених судин. Лазерна енергія притягується до червоних кровоносних клітин усередині судин і пошкоджує їх, що призводить до закриття.

Закриті судини потім поглинуть організм і не будуть видно на поверхні шкіри.

Процедура зазвичай не вимагає анестезії, хоча деякі люди можуть відчувати певний біль або дискомфорт під час процедури. Однією з головних переваг лазерного видалення судин є те, що це безпечна та ефективна процедура, яка зазвичай не залишає шрамів або слідів на шкірі.

Блефаропластика.

З віком еластичність шкіри погіршується, що призводить до появи зморшок, мішків під очима, нависає повіка. Тому все більше людей вдаються до послуг лазерної пластичної хірургії - блефаропластики. З її допомогою можна змінити форму повік, підтягнути шкіру навколо очей, усунути грижі і мішки під очима, а також прибрати повіку, що нависла. Омолодження шкіри навколо очей шляхом лазерної хірургії є ефективною та безпечною процедурою.

Лазерне лікування у мережі “Оптика 1.0”

Оптика 1.0 – це безперечний лідер у проведенні лазерних процедур у східній Україні. Основою цього є те, що лазерне видалення новоутворень на повіках, судин навколо очей та омолодження шкіри роблять тільки висококваліфіковані фахівці на сучасному обладнанні кращих світових виробників високої якості.

Також, у нас Ви можете записатися на консультацію до офтальмолога для діагностики та лікування патологій очей. У мережі “Оптика 1.0” Ви можете пройти діагностику очей (комп'ютерна діагностика, УЗД, ОКТ (OCT), вимірювання внутрішньоочного тиску тощо) на сучасному та точному обладнанні.


Уточнюйте наявність послуг у Вашому місті

Згодом шкіра втрачає свій тонус, стає менш еластичною. Це призводить до того, що вона починає провисати, з'являються зморшки. Тому проблема навислої повіки - це досить поширена вікова проблема. Також причиною провисання повіки є вроджені патології, при яких м'яз, що відповідає за підняття повіки, недорозвинений. Також, до причин провисання повіки належать: травми верхньої повіки, пухлини шиї та мозку, цукровий діабет, ботулізм тощо. Прибрати навислу повіку можна за допомогою операції з підтяжки повік - блефаропластики.

Прибрати папіломи та інші новоутворення на повіці можна шляхом лазерної хірургії, а також кріодеструкцією (це видалення наростів рідким азотом), радіохвильовим методом та шляхом традиційної хірургії.

Папіломи на повіці можуть говорити про наявність вірусу папіломи в організмі і можуть викликати ускладнення, тому за наявності новоутворення на оці краще звернутися за консультацією та діагностикою до фахівця. У більшості випадків, лікарі рекомендують видаляти папілому, але це не є обов'язковим.