Лазерна ірідотомія

Лазерна ірідотомія
5 23

Існує багато видів лазерного лікування глаукоми. Лазерна ірідотомія – один з них. Такий вид лікування призначають пацієнтам, які потребують вирівнювання внутрішньоочного тиску між передньою і задньою камерами ока.

Показання до проведення лазерної ірідотомія

  • вузькокутова і закритокутова глаукома
  • запобігання нападів глаукоми і зняття ірідовітреального блоку
  • плоска райдужна оболонка

Операція дозволяє знизити тиск в переважній більшості випадків. Якщо у пацієнта існують порушення дренажної системи ока, операцію потрібно проводити якомога раніше.

Також процедура гарна для профілактики нападів глаукоми. Якщо операція проведена на одному оці, ризик ураження другого значно знижується.

Етапи проведення лазерної ірідотомії

  • операція проводиться амбулаторно. Анестезію роблять місцеву з використанням знеболюючих крапель. Це значно знижує навантаження на серце
  • лікар впливає лазером на певну ділянку ока. Іноді необхідно кілька лазерних імпульсів. При цьому створюються невеликі отвори, через які і буде виходити зайва внутрішньоочна рідина

Післяопераційний період лазерної ірідотомії досить простий. Виходячи з операції, людина може піти додому і через перші 24 години вже може жити нормальним життям, хоча і з деяким візуальним дискомфортом. Згідно відгуками пацієнтів, після проведення операції побічні ефекти і ускладнення виникають дуже рідко, зір відновлюється в найкоротші терміни.


Уточнюйте наявність послуг у Вашому місті