Продукція бренда OKVision

Фільтри

ОкВіжн – це виробник якісної контактної оптики. Головний офіс бренду знаходиться у Південній Кореї. Найпопулярніший товар виробника – це контактні лінзи OKVision Fusion.

Продукція бренду відрізняється високою якістю та комфортом під час носіння. Компанія виготовляє товари для очей тільки із безпечної сировини, що робить їх гіпоалергенними.

Асортимент продукції OKVision

Корейська фірма виготовляє широкий спектр контактних лінз. В асортименті ОкВіжн є прозорі та кольорові лінзи з діоптріями та без.

OKVision Fusion залишаються найпопулярнішим товаром корейського виробництва в Україні. Це м'які силікон-гідрогелеві контактні лінзи на місяць. Вони відрізняються гарною повітропрохідністю - 125 Dk/t і високим рівнем вмісту вологи - 45%. Все це робить їх еластичними, що дуже важливо для комфортного носіння МКЛ. Вони добре підійдуть для людей із синдромом сухого ока, оскільки мають гідрофільну поверхню. Це дозволяє лінзам добре вбирати та зберігати вологу. Ще однією перевагою ОкВіжн Фьюжн є наявність ультрафіолетових фільтрів у складі.

Купити продукти OKVision у “Оптика 1.0”

Оптика 1.0 вже багато років займається реалізацією офтальмологічних товарів в Україні. У нас Ви можете замовити квартальні, одноденні та лінзи на півроку, місяць перевірених світових та вітчизняних виробників, у тому числі й ОкВіжн. Також, в “Оптика 1.0” Ви можете купити засоби догляду за контактною оптикою: розчини, пероксидні системи для лінз та краплі для очей високої якості.

Перед покупкою контактних лінз рекомендуємо проконсультуватися з окулістом. Самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я!