Продукція бренда Henson

Фільтри

Хенсон - це латвійська компанія, яка займається виробництвом контактних лінз та засобів для догляду за ними. Випуском офтальмологічних товарів бренд займається з 1991 року. Компанія також надає послуги з тонування та індивідуального виготовлення контактних лінз.

Хенсон швидко завоював світову популярність завдяки випуску мультифункціональних розчинів для лінз, які відрізняються високою ефективністю та якістю.

Продукція бренду Henson

В Україні широкою популярністю користується розчин для лінз Хенсон Мультісон. Він має унікальну запатентовану формулу.

Henson multison - це багатофункціональний розчин, який підходить як засіб для догляду за всіма м'якими контактними лінзами. Він чудово справляється з функціями очищення, дезінфекції, ополіскування та зберігання м'якої контактної оптики.

Переваги багатофункціонального розчину Мультісон:

Henson multison - це відмінне співвідношення ціни та якості. Вони коштують порівняно недорого, причому ефективно справляються зі своїми функціями. Перед покупкою даного препарату важливо врахувати, що формула не містить сучасних компонентів для зволоження лінз, тому в комплект до нього рекомендуємо придбати зволожуючі краплі для очей.

Купити продукти Henson в “Оптика 1.0”

"Оптика 1.0" - це компанія, яка вже багато років займається реалізацією офтальмологічних товарів та послуг. Наші клієнти цінують нас за якість та ефективність. У нас Ви можете купити тонуючі, торичні, мультифокальні контактні лінзи тривалого та одноденного носіння, а також доглядові засоби до них, підібрати очки для зору світових та вітчизняних брендів.

Асортимент товарів у “Оптика 1.0” регулярно оновлюється, стежте за новинками на нашому сайті, це допоможе Вам купити розчин для лінз за вигідною ціною.

Перед покупкою товарів для очей рекомендуємо записатися на консультацію до офтальмолога.