Пластикові оправи

Фільтри

Оправи для окулярів

У сучасному світі окуляри виконують як функцію корекції зору, так і стильного аксесуару. Зокрема. саме завдяки оправам вони здатні гармонійно підкреслити Вашу зовнішність. Оправи виготовляються із пластику, металу та дерева.

Пластикові оправи для окулярів з'явилися у 20 столітті. Вони швидко завоювали свою популярність через широке розмаїття дизайну та кольорів. Хороші пластикові оправи виготовлені із безпечних матеріалів: ацетат целюлози, оптилу, нейлону.

Основні характеристики пластикових оправ

Пластикові оправи відрізняються легкістю, широким вибором форм та кольорів. Навіть конструкції широкої форми, виконані із пластику, не викликають дискомфорту та відчуття тяжкості.

Пластикові матеріали легко піддаються обробці, це дозволяє виготовляти оправи будь-якої форми, будь-якого кольору. В “Оптиці 1.0” широкий вибір пластикових оправ для жіночих та чоловічих окулярів на будь-який смак.

Найпопулярнішими моделями таких конструкцій є:

  • круглі,
  • «кицьки» або «котяче око»,
  • квадратні,
  • краплеподібні,
  • прямокутні,
  • спортивні.

Підбираються оправи в залежності від типу обличчя. Так, найуніверсальнішими формами є круглі та прямокутні. Їх ще називають класичним. Пластикові оправи це, мабуть, найпопулярніший вибір споживачів у цій категорії оптики. У портфелі форм пластикових оправ Ray Ban лідерами є Вайфарер і Клабмайстер, щоправда, остання форма поєднує в собі і значну частину металевих елементів, і такі оправи прийнято відносити до комбінованих. «Чемпіоном» ж солідності та значущості можна вважати бренд Cazal. Оправи Козал можуть похвалитися не лише своїм дизайном, а й дуже цікавою історією бренду.

"Котяче око" є популярним та універсальним вибором серед жінок. Каплеподібні форми (їх ще називають "авіаторами") оправ підійдуть круглолицим людям. Власникам серцеподібних форм обличчя рекомендуємо звернути увагу на круглу оправу для окулярів. Для квадратних обличь слід придивитися до широких форм окулярів.

Оскільки пластик не має технологічних обмежень, це дозволяє виготовляти окуляри з будь-якою товщиною лінз. Недоліком такого матеріалу оправ є складність його регулювання. Як правило, для цього необхідний спеціальний фен та висока кваліфікація майстра-оптика. Тому приділити увагу комфорту під час підбору окулярів із пластику слід ще на етапі примірки. Пластикові оправи підходять людям, схильним до алергічних реакцій.

Купити пластикову оправу для окулярів в “Оптиці 1.0”

Підбирати окуляри для зору потрібно за допомогою спеціалістів. Наша компанія надає такі послуги. Ми маємо повний цикл створення окулярів, починаючи від огляду клієнта лікарем або оптометристом і закінчуючи їх виготовленням з оправ та лінз. Проста система знижок допоможе Вам отримати задоволення від вибору та зробити його вигідним.

Пам'ятайте, що зір є безцінним органом чуття, а самодіагностика та самолікування є небезпечним для Вашого здоров'я!