Контактні лінзи Acuvue Oasys for Astigmatism

Не в наявності
Артикул:Acuvue Oasys for Astigmatism
Доступні варіанти:
- +
1020 грн
Опис

Acuvue Oasys for Astigmatism - контактні лінзи з ультрафіолетовим фільтром для корекції астигматизму можуть забезпечити неперевершений комфорт навіть у несприятливих умовах навколишнього середовища, таких як тривала робота з цифровими пристроями або перебування в приміщенні з кондиціонованим або сухим повітрям.

Особливості торичних лінз Acuvue:

  • Всі контактні лінзи марки ACUVUE блокують більш ніж 98 % УФ-В променів та 85 % УФ-А променів і є надійним захистом від ультрафіолету.
  • Технологія HYDRACLEAR PLUS може сприяти збереженню стабільності слізної плівки, забезпечуючи неперевершений комфорт.
  • У контактних лінзах ACUVUE ASTIGMATISM використовується принцип стабілізації століттями: при морганні лінза сама вирівнюється на оці, приймаючи правильне положення, завдяки чому зір може залишитися чітким та стабільним незалежно від ваших рухів.
  • Широкий діапазон параметрів дозволяє легко вибрати лінзи.

Двотижневі контактні лінзи з діоптріями підійдуть багатьом користувачам контактних лінз та новачкам у цій справі. Вони зручно надягаються та знімаються не викликаючи подразнень. Дихаюча структура матеріалу дозволяє лінзи залишати на очах, не знімаючи на ніч.

У пролонгованому режимі їх можна використовувати протягом 6 ночей і 7 днів. Комплексна корекція зору здійснюється легко, якщо ви використовуєте лінзи Acuvue Oasys для астигматизму. Таким чином, ви зможете відмовитися від коригувальних окулярів і носити тільки іміджеві окуляри як аксесуар.

Для комфортного носіння лінз обов'язково варто використовувати спеціальний розчин, який прибирає білкові відкладення з поверхні. Проконсультуйтеся з вашим офтальмологом і купіть лінзи Акувью Оазис з доставкою по Україні в інтернет-магазині Оптика 1.0.

Характеристики
Лінійка Oasys
Бренд Johnson and Johnson
Режим заміни 2 тижні
Радіус лінзи R (мм) 8.6
Діаметр лінзи D (мм) 14.5
Киснепроникність (Dk/t) 129
Вміст вологи (%) 38
Колір лінз Прозорий

Вас також можуть зацікавити