Японські дизайнери розробили супер-окуляри

09.02.2022

Екстравагантна оптична новинка являє собою монолінзові  сонцезахисні окуляри, які повністю прикривають обличчя. З точки зору своїх розмірів вони побили всі рекорди, які були встановлені до цього часу.

Попередня спроба створити габаритні окуляри зафіксована ще у 70-х роках. Тоді цей предмет прикривав лише половину обличчя, переважно зону довкола очей. Тепер все це у минулому.

Новітні окуляри виготовлені з міцного, стійкого від ударів та одночасно легкого полікарбонату і зовні скоріше нагадують захисну маску, призначену для різних життєвих ситуацій. 

Як вважають самі автори продукту, диво-окуляри можуть бути затребуваними людьми, схильними до епатажу, а також знаменитостями, що обтяжені надмірною увагою до власної персони, або тими, хто ретельно береже своє обличчя від згубного ультра-фіолету, вологи, вітру чи туману.

До числа переваг можна також віднести і досить привабливу ціну, яка є цілком доступною для звичайного споживача.  

Окуляри на будь-який смак від провідних світових брендів ви можете придбати у мережі «Оптика 1.0». Асортимент  вражає не лише своїм величезним дизайнерським розмаїттям, а й діапазоном цін, що враховують фінансові можливості будь-якого покупця.

40000, Україна, Сумська, Суми, вулиця Казацкий Вал 2
Телефон: +38(099) 359-35-36