Скільки коштує короткозорість?

29.11.2021

За останні 50 років фахівці констатують різкий сплеск міопії (короткозорості) у всьому світі. Невтішними є прогнози й на майбутні 50 років. За підрахунками спеціалістів, саме за  вказаний період ця хвороба охопить приблизно половину населення планети. Тому все частіше ситуація, що склалась, кваліфікується як світова пандемія, спричинена кризою міжнародної медичної системи.

Паралельно з цією, існує й інша статистика, яка має пряме відношення до соціально-економічних наслідків зростаючої пандемічної загрози. За даними спеціальних досліджень,  світова міопія завдає надзвичайні руйнівні удари  по глобальній економіці. Їх масштаб оцінюється у 244 млрд. доларів щорічно. Лише тільки від сліпоти, спричиненої такими очними хворобами як катаракта, глаукома, міопічна макулопатія, що виникли внаслідок прогресуючої міопії, світова економічна система втрачає приблизно 6 млрд. доларів. Це відбувається з причин  зниження продуктивності праці, яке у свою чергу  призводить  до падіння рівня виробництва.

Дослідники також підкреслюють, що нерідко міопічні процеси зароджуються ще у ранньому  дитинстві. Як правило, дуже часто через недбалість батьків хвороба поступово набирає наступального характеру і з часом може призвести до повної втрати зору. Водночас офтальмологи закликають вчасно звертатись до лікаря для проведення глибокої діагностики, аби зупинити підступну хворобу ще на самому початку.

Адже вартість  кожної такої прогавленої можливості обертається надзвичайно дорогими втратами. Бо якими грошовими сумами можна виміряти втрачений зір, який вже ніколи  не можна повернути?

У разу необхідності звертайтесь за консультацією до справжніх офтальмологів-професіоналів.

Комплексну очну діагностику та найсучасніші види лікування зору - все це ви можете отримати  у мережі «Оптика 1.0», яка має понад 25-річний досвід ефективної допомоги у боротьбі за нормальний зір.

«Оптика 1.0» - ми зробимо все можливе, аби захистити Ваш зір!

40000, Україна, Сумська, Суми, вулиця Казацкий Вал 2
Телефон: +38(099) 359-35-36