Сер Елтон випустив свою першу колекцію окулярів

02.02.2022

Гаряча пристрасть Елтона Джона до світу окулярів оповита багатьма легендами. Подейкують, що за своє яскраве життя поп-кумир  вже зібрав понад 250 тисяч окулярних пар, які займають значну частину горища у його розкішному власному замку. Більшість з них мають епатажний і над-епатажний вигляд. Певна частка цієї колекції так або інакше використовувалась під час його бурхливого концертного життя.

Віднедавна Елтон Джон й сам  почав проектувати окуляри. Його особисті художні фантазії змогли віднайти відбиток у створенні 60 оригінальних пар, які умовно можна поділити на чотири дизайнерських напрямки. Середня вартість кожної пари має цілком доступну ціну – приблизно 100 доларів за штуку.  Спостерігачі розмірковують, що у даному випадку Елтона цікавить не стільки спокуса заробити певні прибутки від свого нового проекту, скільки можливість ще більше розповсюдити власне зіркове ім`я. Якщо починання матиме вагомий ефект, Елтон обіцяє продовжити творчі зусилля на новому для себе полі діяльності.

З окулярами у Елтона Джона пов`язане майже все свідоме життя. Першу окулярну пару  він приміряв на себе у 13-літньому віці. Це сталось у 1960 році, а через 12 років, коли зірка Елтона почала швидко сходити на естрадному небосхилі, вже відомий музикант і виконавець познайомився з дизайнером Деннісом Робертсом, який згодом став його персональним дизайнером.

В останні роки безмежну колекцію Елтона поповнили окуляри від знаменитого креативного директора компанії Gucci Алессандро Мікеле, який буквально підкорив поп-зірку своїми вишуканими смаками і шляхетною  уявою.

За визнанням самого сера Джона, загалом, окуляри допомогли йому подолати надмірну сором`язливість, якою він страждав з дитинства. Весь його публічний імідж не можна уявити без цього вражаючого аксесуару. І Елтон з великою вдячністю визнає цей безсумнівний факт своєї неординарної біографії.   

Окуляри у великому асортименті  від провідних світових брендів Ви можете придбати у мережі «Оптика 1.0». Тут завжди раді допомогти Вам зробити найкращий вибір.

«Оптика 1.0» - понад 20 років успішної діяльності! 

40000, Україна, Сумська, Суми, вулиця Казацкий Вал 2
Телефон: +38(099) 359-35-36