ПРОСТІ ДІЇ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ ЗБЕРЕГТИ ЗІР

08.07.2020

В юності далеко не кожен замислюється про зорові проблеми. І це цілком зрозуміло. Адже існує стійке стереотипне уявлення про те, що основні неприємності з очима можуть виникнути лише після 50-річного віку. Але сучасний спосіб життя помітно руйнує ці шкідливі омани.

Офтальмологи давно відзначають «омолодження» серйозних очних захворювань, таких як катаракта, глаукома або дегенерація жовтої плями. Ця відмітка, за спостереженнями фахівців, опустилася до 40-річного віку. А часом і нижче. Більшість причин погіршення зору обумовлена ​​неправильним способом життя, який звик вести середньостатистичний житель планети. І найчастіше ситуація виглядає цілком поправною, якщо спробувати слідувати простим істинам.

  1. Не палити. Чому так важливо відмовитися від згубного тютюнового диму? Тому що здоровий зоровий тонус в очному яблуці забезпечується киснем. Він грає ключову роль у всіляких обмінних процесах. Кисневий дефіцит неминуче призведе до складних патологій. Нікотин, що міститься в сигаретному димі, знищує кисень і замінює його токсинами.
  2. Піклуватися про наявність захисних окулярів. У побуті нерідко складаються ситуації, за якими може слідувати ризик травмування очей. Якщо вчасно не надіти окуляри, можна назавжди розпрощатися з хорошим зором. Окремим рядком слід пам'ятати про сонцезахисні окуляри, що оберігають ваші очі від ультрафіолету. В даному випадку не варто скупитися, а спробувати вибрати гідні окуляри. Головним критерієм має бути не тільки улюблений дизайн, але і надійність лінз, які захистять ваші очі від ультрафіолетового випромінювання. Важливо пам'ятати, що УФ-промені сильно впливають на наш організм на клітинному рівні. До певного моменту клітини йдуть в оборону й тримаються з останніх сил. Але якщо ваші очі не будуть добре захищені, мембрани клітин можуть не витримати настільки довгих випробувань, і тоді в оці спалахнуть запальні процеси.
  3. Слід розвивати свої життєві сили. Наш організм – комплексна система. І якщо ви мрієте про здорові очі, але при цьому не зміцнюєте власне здоров'я, вам доведеться змиритися з тим, що до 40-50-річного рубежу проблем із зором навряд чи можливо уникнути.
  4. Спілкування з електронним середовищем повинно бути унормованим. Перш за все необхідно пам'ятати про зорову гігієну. Не перенавантажуйте очі. Вчасно робіть паузи. Частіше моргайте, сидячи за комп'ютером. Цей простий прийом допоможе вам зберегти очну поверхню у вологому стані й не дозволить оці підсихати, що допомагає захиститися від появи синдрому «сухого» ока.
  5. Проходьте періодичні перевірки у фахівців. Особливо важливо дотримуватися цього правила тим, хто частіше пов'язаний з гаджетами й роботою за комп'ютером. Довге сидіння за монітором не тільки викликає неприємні відчуття в оці, а й змінює поставу, впливає на загальний фізичний стан, провокує затяжну гіподинамію. Для таких випадків слід показуватися лікарю офтальмологу не рідше 2 разів на рік. Не можна забувати, що деякі очні хвороби розвиваються приховано, без очевидних клінічних проявів. І без участі медичного експерта підвищується ризик пропустити перші етапи хвороби.

Комплексне обстеження зору ви можете пройти в мережі «Оптика 1.0». Тут вас чекає найсучасніша діагностична та лікувальна апаратура, високо кваліфікований медичний персонал. У мережі «Оптика 1.0» вам допоможуть позбутися від безлічі зорових проблем.

40000, Україна, Сумська, Суми, вулиця Казацкий Вал 2
Телефон: +38(099) 359-35-36