Короткозорість пов'язана з високим рівнем освіти!

11.10.2022

Високий рівень освіти та навчання в школі, пов'язані з великою поширеністю і тяжкістю короткозорості, або міопії, встановили вчені. Результати новітнього дослідження були опубліковані в журналі Opthalmology.

За даними Американської Академії Офтальмології, короткозорість є однією з основних причин порушення зору і пов'язана з великим ризиком відшарування сітківки, дегенерації жовтої плями, катаракти і глаукоми. Короткозорість (міопія) являє собою дефект (аномалію рефракції) зору, при якому зображення формується не на сітківці ока, а перед нею. У Сполучених Штатах на короткозорість страждають приблизно 42% населення.

В ході дослідження фахівці з Медичного центру університету в Майнці в Німеччині вивчали короткозорість у 4658 німців у віці від 35 до 74 років. У число випробовуваних не увійшли пацієнти з катарактою і хворі, які перенесли рефракційну хірургію.

В результаті серед людей, які не отримали середню освіту (або будь-яку іншу) частка короткозорих людей склала 24%. У категорії громадян, які закінчили середню школу і професійно-технічні установи, їх частка склала вже 35%. Нарешті, короткозорими були 53% учасників з вищою освітою.

Професійні фахівці мережі "Оптика 1.0" знають, як контролювати короткозорість, лікувати ускладнення, а також як повертати пацієнтам гарний зір.

Оптика 1.0 - Ваш 100% зір!;

40000, Україна, Сумська, Суми, вулиця Казацкий Вал 2
Телефон: +38(099) 359-35-36