Як правильно знімати лінзи для очей

05.01.2023
Зміст статті:
  1. Способи швидкого зняття лінзи
  2. Купити контактні лінзи Оптика 1.0

Контактні лінзи потребують не тільки обов'язкового правильного догляду, а й дбайливому поводженні під час зняття та надягання їх на око. Від того, чи правильно Ви зняли лінзу, залежить її цілісність та комфорт очей.

У цій статті ми докладно розповімо про способи зняття лінз для новачків.

Способи швидкого зняття лінзи

Перед тим, як зняти лінзу з очей, обов'язково слід вимити руки милом і ретельно сполоснути їх. Після того, як помили руки і осушили їх, можна приступати до зняття контактної оптики. Запам'ятайте, знімати лінзи потрібно лише добре вимитими чистими руками!

  • Середнім пальцем відтягніть нижню повіку і подивіться вгору, не змінюючи положення голови. Можна використовувати дзеркало.
  • Піднесіть вказівний палець до лінзи та опустіть її на склеру (білу частину ока).
  • Легким щипковим рухом, стискаючи вказівним та великим пальцем лінзу, зніміть її.

Після того, як контактну лінзу зняли, помістіть в контейнер з рідиною для лінз. Якщо це щоденні лінзи, то утилізуйте використані.

У випадку, коли контактна оптика прилипає до ока, закапайте зволожуючі краплі для очей і через кілька хвилин спробуйте знову зняти.

Купити контактні лінзи Оптика 1.0

У філіях мережі "Оптика 1.0" широкий вибір лінз на місяць, квартальних та одноденних. Також, тут Ви можете придбати інші товари для очей перевірених світових та вітчизняних виробників. Великий асортимент контактних лінз та засобів догляду за ними допоможе зробити вибір контактної оптики ретельним та продуманим, а дисконтна система допоможе купити товар за вигідною ціною.

Перед покупкою контактної оптики та засобів догляду за нею, рекомендується консультуватися з лікарем-офтальмологом. Самолікування може бути небезпечним для здоров'я!

40000, Україна, Сумська, Суми, вулиця Казацкий Вал 2
Телефон: +38(099) 359-35-36