Глибоке червоне світло покращує зір!

24.01.2023

У журналі Scientific Reports опубліковано результати нового дослідження. Вчені Каліфорнійського університету з'ясували, що вплив глибокого червоного світла є корисним для здоров'я очей. Робота допоможе мільйонам людей у ​​світі з прогресуючим природним послабленням зору.

Проведені експерименти показали, що достатньо лише трьох хвилин процедури вранці раз на тиждень, щоб суттєво покращити зір. Виявилося, що глибоке червоне світло стимулює клітини мітохондрій у сітківці, що сприяє відновленню зорових функцій. Мітохондрії сітківки відповідають за вироблення енергії, тому вплив на них позитивно відбивається на роботі органів зору.

В результаті всіх спостережень та експериментів у журналі Scientific Reports опублікували повний звіт про проведену роботу. У дослідженні йдеться про те, що 3-хвилинна дія глибокого червоного світла довгохвильового діапазону (670 нм) веде до покращення колірного контрастного зору на 17%. При цьому процедура проводилася вранці. Навіть після одного сеансу результат тривав близько тижня.

Характерно, що при проведенні аналогічного тесту у другій половині дня поліпшень немає. Таким чином, підтвердилася гіпотеза про взаємозв'язок ефективності методу та добового ритму організму.

На думку вчених, виявлені властивості глибокого червоного світла здатні стати проривом у галузі офтальмології. У перспективі мають з'явитися ефективні методи профілактики та уповільнення природного зниження зору з віком.

На думку керівника проекту професора Глена Джеффері, навіть одноразові сеанси з використанням довгохвильового глибокого червоного світла здатні покращити зір. Це сприятиме вирішенню актуальної у всьому світі проблемі та покращенню якості життя мільйонів людей.

Нагадуємо, що комплексну очну діагностику та найсучасніші види лікування зору - все це ви можете отримати у мережі «Оптика 1.0», яка має понад 25-річний досвід ефективної допомоги у боротьбі за нормальний зір!

«Оптика 1.0» - ми зробимо все можливе, аби захистити Ваш зір!

40000, Україна, Сумська, Суми, вулиця Казацкий Вал 2
Телефон: +38(099) 359-35-36