Чим небезпечні дешеві окуляри для зору

16.11.2022
Зміст статті:
  1. До чого може призвести носіння дешевих окулярів для зору?
  2. Підбір окуляр в “Оптика 1.0”

Коли ви звертаєтеся до офтальмолога за діагностикою зору, при виявленні хвороб очей, він може виписати рецепт на окуляри. До підбору окуляр для зору слід підходити відповідально та ретельно. Наполегливо не рекомендуємо підбирати їх самостійно, адже неправильно підібрані окуляри можуть завдавати дискомфорту, а в гіршому випадку, негативно впливати на здоров'я очей.

Також при виборі окуляр слід звертати увагу на їхню ціну. Якісні окуляри не коштують дешево.

До чого може призвести носіння дешевих окулярів для зору?

Дешеві окуляри для зору зазвичай виготовлені з неякісних бюджетних матеріалів, які можуть виявитися токсичними. Найчастіше це спричиняє виникнення різних алергічних реакцій. Дорогі моделі окулярів виконані з гіпоалергенних матеріалів, мають усі відповідні сертифікати якості та є абсолютно безпечними у носінні.

Оправа недорогих окулярів може мати різні ушкодження та нерівності, роблячи їх не комфортними у носінні. Також такі окуляри можуть здавлювати череп або навпаки занадто вільно сидіти на переніссі. Все це призводить до швидкого втомлення очей та головного болю. Окуляри перевірених світових брендів, виконані на замовлення, добре сидять на переніссі, не здавлюють череп, комфортні в носінні.

Не рекомендуємо також купувати готові окуляри для зору. Вони не враховують, що зіниці можуть знаходитися не симетрично один одному, відстань між очима може бути більшою/меншою. Це також може впливати на Ваш комфорт. При цьому картинка в таких окулярах може бути нечіткою, розмитою. Це говорить про неправильне центрування лінз.

Ознаки неправильного центрування окулярів

  • Нечітке зображення. Об'єкти перед очима здаються розмитими.
  • Втома очей. Через сильний тиск очних м'язів, очі починають хворіти, виникає дискомфорт і сильна різь в очах.
  • Головний біль.

Через ці чинники людина не може довго носити готові окуляри. Тому краще купити окуляри спеціально виготовлені під Ваші параметри. Так, Вам підберуть та виготовлять лінзи для окулярів з необхідним числом діоптрій. Також, Ви зможете підібрати яке покриття хочете: із захистом від подряпин, тонуюче, гідрофобне, зміцнююче, антистатичне або багатофункціональне. Чим більше покриттів на лінзах, тим дорожче окуляри.

Купуючи окуляри на замовлення, Ви можете вибрати оправу, яка буде не тільки зручно сидіти на Вас, але й виглядати стильно. В індивідуально підібраних окулярах вона зазвичай виконана із безпечних гіпоалергенних матеріалів.

Підбір окуляр в “Оптика 1.0”

Ви можете замовити послугу "підбір окулярів для зору" в "Оптиці 1.0", після консультації у офтальмолога нашої чи іншої клініки. Наші фахівці підберуть Вам окуляри для корекції зору згідно з рецептом та параметрами Вашого обличчя та очей.

Оптика 1.0 – це офтальмологічна клініка з багаторічним досвідом роботи. У нас працюють лише найкращі фахівці міста Суми. Наші лікарі проведуть повну діагностику зору за всіма параметрами на сучасному устаткуванні, призначать ефективне лікування хвороб очей.

Також, на нашому сайті, Ви можете не тільки записатися на прийом до лікаря, але й замовити продукти для корекції та здоров'я очей тільки перевірених світових та вітчизняних брендів.

40000, Україна, Сумська, Суми, вулиця Казацкий Вал 2
Телефон: +38(099) 359-35-36