Чи потрібно носити сонцезахисні окуляри восени і взимку?

16.11.2021
Зміст статті:
  1. Переваги носіння сонцезахисних окулярів в осінній і зимовий час

Пік популярності використання сонцезахисних окулярів щороку з'являється з приходом літнього часу. При тому, що, загалом, протягом усього року на сітківку ока потрапляє велика кількість УФ-променів. А отже - захист очей від сонця має бути присутнім також восени та взимку. Сонцезахисні окуляри призначені для забезпечення комфорту і блокування ультрафіолетових променів. І ми спостерігаємо загальноприйняту поведінку носити окуляри тільки влітку, яке хотіли б змінити на користь зору кожної людини.

Інтенсивність сонячних променів залежить від часу дня, від погоди і від пори року. Також ми звертаємо увагу на те, що в холодну пору сонце знаходиться значно нижче, ніж влітку. А це означає, що тепер ще більше променів потрапить на сітківку ока, хоч їх інтенсивність і значно слабша. Найбільша кількість шкідливого сонячного світла потрапляє під прямим кутом, особливо з ранку по дорозі на роботу. В такому випадку, по місту, рекомендовано носити окуляри з рівнем захисту 1 або 2:

  • Перший рівень захисту лінз пропускають 43-80% сонячного світла. Такий тип сонцезахисних окулярів підходить для днів з мінливою хмарністю в місті.
  • Другий рівень захисту розрахований для яскравих сонячних днів і пропускає 18-43% світла.

До того ж, в той час, коли сонце світить не дуже яскраво, рекомендується вибирати окуляри з помірною затемненістю. Це можуть бути лінзи окулярів відтінків зеленого, рожевого, фіолетового і блакитного кольорів.

Чи потрібно носити сонцезахисні окуляри восени і взимку?

Переваги носіння сонцезахисних окулярів в осінній і зимовий час

При виборі дешевих сонцезахисних окулярів в неспеціалізованих магазинах є значні ризики нашкодити зоровій системі. Обов'язковою умовою надійного сонячного захисту є якість матеріалу лінз і оправи окулярів: це гарантує комфорт і тривалий термін користування. Переваги якісної сонцезахисної оптики безперечні:

  1. Сонцезахисні окуляри перешкоджають попаданню відблисків світла від сильно відбиваючих поверхонь. Це додаткова міра безпеки при пересуванні і запорука гарної видимості.
  2. Захист від безлічі хвороб, які набуваються внаслідок впливу ультрафіолетових променів на шкіру навколо очей, рогівку і сітківку.
  3. Додатковий захист від вітру, вологи або пилу.
  4. Можна також підібрати та купити сонцезахисні окуляри з діоптріями, що додатково створить комфорт і поліпшить видимість.

Вибрати красиву і комфортну модель можна в розділі Сонцезахисні окуляри, а для отримання детальної консультації з підбору сонцезахисних окулярів запрошуємо в центр зору Оптика 1.0 в Сумах.

40000, Україна, Сумська, Суми, вулиця Казацкий Вал 2
Телефон: +38(099) 359-35-36